Doplňkové služby

50 Kč/rok (60,50 Kč s DPH)

WHOIS Privacy

Služba Whois privacy je nadstandardní ochranou kontaktních údajů majitele domény. Umožňuje kompletně skrýt vaše osobní informace ve veřejné databázi WHOIS, a navíc tyto skryté údaje neposkytovat ani stranám, které mají oprávnění údaje získat. Chraňte citlivé informace – svůj kontaktní email, telefon či adresu, před zneužitím! Whois privacy lze aktivovat pouze pro generické domény - tedy domény s koncovkami .com, .net, .org, .biz, .name a .info. Službu můžete po objednání libovolně spravovat (aktivovat, deaktivovat) ve svém zákaznickém účtu na kartě domény.

40 Kč/měsíc (48,40 Kč s DPH)

Statistiky návštěvnosti

Logy serveru jsou denně zpracovávány aplikací SmarterStats. Výstupem jsou přehledné grafické statistiky návštěvnosti.

Jak budou statistiky vašeho webu vypadat, si můžete prohlédnout v demo verzi (přihlašovací údaje - doména: forpsi.demo, heslo: statistiky).

Objednat

od 50 Kč/měsíc (60,50 Kč s DPH)

Aliasy

Jedna nebo více domén může být nastaveno k hlavní doméně tak, že na všech doménách se zobrazuje stejná webová prezentace.
Např. mojedomena.cz = jinamojedomena.com = uplnejinamojedomena.eu

Nebo (případně zároveň) mohou být domény nastaveny tak, že všechny emailové adresy přijímají zprávy pro všechny domény.
Např. cokoli@mojedomena.cz = cokoli@jinamojedomena.com =
cokoli@uplnejinamojedomena.eu

Domény, které jsou nastaveny jako alias, musí být registrovány a musí mít shodný DNS záznam. Aliasy lze objednávat po pěti kusech.

Objednat

od 10 Kč/měsíc (12,10 Kč s DPH)

GIGA mail

Umožňuje navýšení velikosti emailové schránky až na 10 – 30 GB, podle varianty webhostingu. Nastavení je možné měnit v reálném čase po krocích o velikosti 1 GB. Cena je uvedena za 5 GB.

Objednat

39 Kč/měsíc (47,19 Kč s DPH)

Neomezený počet emailových schránek

Služba umožňuje aktivaci neomezeného počtu dalších emailových schránek na doméně nad rámec základního počtu schránek u vybrané varianty hostingu.

Objednat

39 Kč/měsíc (47,19 Kč s DPH)

Doménový koš

Doménový koš je nastavení jediné emailové schránky, které umožňuje příjem zpráv zaslaných na neexistující emailové adresy ve stejné doméně.

Objednat

50 Kč/měsíc (60,50 Kč s DPH)

Provoz SSL

Služba SSL slouží k šifrováni spojení pro protokol HTTP. Formuláře a citlivá data od klienta na server se tedy zasílají šifrovaně/zabezpečeně.

Zabezpečený přístup na standardním portu 443 je zřizován pomocí SNI. SSL s SNI funguje na standardním https portu 443.

Objednávku provedete prostřednictvím kontaktního formuláře.

Objednat

od 800 Kč/rok (968,00 Kč s DPH)

SSL certifikáty

SSL certifikáty RapidSSL a QuickSSL od renomované certifikační autority GeoTrust zabezpečují šifrované spojení mezi klientem a serverem a umožnují tak provoz internetových obchodů a obchodních transakcí ve vysokém režimu zabezpečení.

Důvěryhodné SSL certifikáty vystavené certifikační autoritou Let's Encrypt jsou podporovány u všech variant sdíleného webhostingu FORPSI. Vydání i automatická obnova těchto certifikátů jsou zdarma.

Objednávku provedete prostřednictvím kontaktního formuláře.

Objednat

od 10 Kč/měsíc (12,10 Kč s DPH)

Subdomény

Subdoména je doména III. řádu ve tvaru subdomena.mojedomena.tld (například blog.forpsi.com).

Objednat

od 30 Kč/měsíc (36,30 Kč s DPH)

MSSQL

MSSQL je výkonná profesionální databáze od společnosti Microsoft.
Aktuálně ve verzi 2019. Možno objednat pouze u webhostingu s OS Windows.
Cena je uvedena za jednu databázi v neomezené velikosti.

Objednat

od 30 Kč/měsíc (36,30 Kč s DPH)

MySQL

MySQL je populární databáze využitelná u webhostingu s OS Windows i Linux.
Cena je uvedena za jednu databázi v neomezené velikosti.

Objednat

od 30 Kč/měsíc (36,30 Kč s DPH)

PostgreSQL

PostgreSQL je výkonná profesionálni databáze.
Je využitelná u webhostingu s OS Windows i Linux.
Cena je uvedena za jednu databázi v neomezené velikosti.

Objednat

v ceně služby

Vedení DNS záznamů

Domény registrované u FORPSI mohou v ceně služby využívat naše DNS servery - pro svoji doménu tak máte vedení DNS záznamů bezplatně. Výhodou využití DNS serverů FORPSI je rozmístění v několika různých geo lokalitách (DC Ktiš, DC Ce Colo Praha a italské DC IT2 Arezzo), které zajišťuje vyšší bezpečnost a odolnost DNS služby proti výpadku jedné z lokalit.

v ceně služby

DNSSEC u .CZ domén

Ochrana pomocí DNSSEC na Vaší doméně zlepší zabezpečení Vašich služeb na internetu a tedy jejich důvěryhodnost. Aktivace DNSSEC také snižuje riziko zneužití Vašich e-mailů či obcházení antispamové ochrany. Aktivaci DNSSEC poskytujeme v ceně služby .CZ doménám registrovaným u FORPSI – stačí používat naše DNS servery. DNSSEC službu si jednoduše aktivujete přímo v zákaznickém účtu, na kartě domény, klikem na odkaz "Zapnout DNSSEC".

od 10 Kč/měsíc (12,00 Kč s DPH)

BUSINESS mail

Služba BUSINESS mail rozšiřuje funkce webmailu o sdílení dat (schůzky, kontakty,úkoly, poznámky a složky webového úložiště) mezi účty domény, možnosti přidávat úkoly, poznámky a synchronizovat některá data s lokálním mailovým klientem. Dále zpřístupňuje uživateli webové úložiště pro dokumenty včetně online editoru dokumentů a obrázků a nabízí možnost velmi jednoduše spravovat v jednom rozhraní až 4 externí emailové účty.

Obsažené funkce: uživatelské adresáře, uživatelské kalendáře (včetně internetových), externí účty, synchronizace událostí, kontaktů a úkolů, webové úložiště, úkoly a poznámky.

Objednat

od 5 Kč/měsíc (6,00 Kč s DPH)

Zálohy webu

Zálohy webu jsou vytvářeny denně (vždy v nočních hodinách) a jsou přístupné přes FTP. Kromě denní zálohy jsou k dispozici i dvě týdenní zálohy.

Objednat