Doplňkové služby

120 Kč/měsíc
od 60 Kč/měsíc (72,60 Kč s DPH) na 1. rok

WP Ready

WP Ready vám poskytne vše potřebné pro vytvoření webové prezentace. V rámci služby získáte předinstalovaný redakční systém WordPress, včetně balíčku užitečných pluginů. Součástí je i webhosting optimalizovaný pro tento redakční systém s výhodou vyšší rychlosti načítání vaší webové stránky.  Postaráme se také o zabezpečení, aktivujeme vám zdarma DV SSL certifikát a DNSSEC. K WP Ready je možné objednat i e-maily.

Objednat doménu s WP Ready

20 Kč/měsíc
10 Kč/měsíc (12,10 Kč s DPH) na 1. rok

Hosting Basic

Hosting BASIC, jak již název napovídá, je základní variantou hostingu, který nabízíme.
Je vhodný pro jednoduché prezentace, vizitky či microsites. V rámci hostingu BASIC získáte 1 GB prostor pro váš web, 1 GB pro databázi a podporu PHP. V ceně hostingu BASIC nejsou e-mailové služby, tyto je možné objednat zvlášť. 

Objednat doménu s Hosting Basic


80 Kč/rok (96,80 Kč s DPH)

Redirect

Pomocí redirectu (přesměrování) domény můžete nastavit, jaká webová stránka se otevře v internetovém prohlížeči po zadání názvu vaší domény. Redirect využijete např. pro svoji doménu či subdoménu, ke které nemáte zřízený vlastní webhosting, ale potřebujete ji nasměrovat na jiné své již existující stránky. Službu lze aktivovat u všech domén s DNS servery u FORPSI. Redirect můžete po objednání libovolně spravovat ve svém zákaznickém účtu na kartě domény.

Více info


10 Kč/měsíc (12,10 Kč s DPH)

E-maily

Na již zaregistrované doméně si můžete zřídit email a vaše zprávy budou vypadat důvěryhodně a profesionálně. Se službou získáte až 5 emailových schránek, každou o velikosti 1GB. Inteligentní antispam a antivirus je samozřejmostí. Ke schránkám můžete přistupovat prostřednictvím POP3, IMAP a webového rozhraní. Kapacitu schránek můžete rozšířit pomocí GIGA mailu, počet emailových schránek navýšíte pomocí doplňkové služby Neomezený počet emailových schránek. Potřebujete-li sdílet data s kolegy nebo s rodinou, využijete BUSINESS mail.

Objednat doménu s E-maily


od 10 Kč/měsíc (12,10 Kč s DPH)

GIGA mail

Umožňuje navýšení velikosti emailové schránky až na 10 - 30 GB, podle varianty webhostingu. Nastavení je možné měnit v reálném čase po krocích o velikosti 1 GB. Cena je uvedena za 5 GB. Prostřednictvím GIGA mailu je možné navýšit kapacitu emailových schránek v rámci služby E-maily.

Více info


10 Kč/měsíc (12,10 Kč s DPH)

BUSINESS mail

Služba BUSINESS mail rozšiřuje funkce webmailu o sdílení dat (schůzky, kontakty, úkoly, poznámky a složky webového úložiště) mezi účty domény, možnosti přidávat úkoly, poznámky a synchronizovat některá data s lokálním mailovým klientem. Dále zpřístupňuje uživateli webové úložiště pro dokumenty včetně online editoru dokumentů a obrázků a nabízí možnost velmi jednoduše spravovat v jednom rozhraní až 4 externí emailové účty.

Obsažené funkce: uživatelské adresáře, uživatelské kalendáře (včetně internetových), externí účty, synchronizace událostí, kontaktů a úkolů, webové úložiště, úkoly a poznámky.

Sdílení dat je možné využít i pro emailové schránky zřízené v rámci služby E-maily.

Více info


50 Kč/rok (60,50 Kč s DPH)

WHOIS Privacy

Služba Whois privacy je nadstandardní ochranou kontaktních údajů majitele domény. Umožňuje kompletně skrýt vaše osobní informace ve veřejné databázi WHOIS, a navíc tyto skryté údaje neposkytovat ani stranám, které mají oprávnění údaje získat. Chraňte citlivé informace - svůj kontaktní email, telefon či adresu, před zneužitím!  Whois privacy lze aktivovat pro generické domény (např. - .com, .net, .org) a nové generické domény (např. - .agency, .beer, .camera). Službu můžete po objednání libovolně spravovat (aktivovat, deaktivovat) ve svém zákaznickém účtu na kartě domény.

Více info


39 Kč/měsíc (47,19 Kč s DPH)

Neomezený počet emailových schránek

Služba umožňuje aktivaci neomezeného počtu dalších emailových schránek na doméně nad rámec základního počtu schránek u vybrané varianty hostingu.

Více info


39 Kč/měsíc (47,19 Kč s DPH)

Doménový koš

Doménový koš je nastavení jediné emailové schránky, které umožňuje příjem zpráv zaslaných na neexistující emailové adresy ve stejné doméně.

Více info


v ceně služby

Vedení DNS záznamů

V ceně za registraci domény u FORPSI je zahrnuto i využívání našich DNS serverů, vaše DNS záznamy jsou tedy vedeny bezplatně. Výhodou využití DNS serverů FORPSI je rozmístění v několika různých geo lokalitách (DC Ktiš, DC Ce Colo Praha a italské DC IT2 Arezzo), které zajišťuje vyšší bezpečnost a odolnost DNS služby proti výpadku jedné z lokalit.

Více info


v ceně služby

DNSSEC u .CZ domén

Ochrana pomocí DNSSEC na vaší doméně zlepší zabezpečení vašich služeb na internetu a tedy jejich důvěryhodnost. Aktivace DNSSEC také snižuje riziko zneužití vašich e-mailů či obcházení antispamové ochrany. Aktivaci DNSSEC poskytujeme v ceně služby k .CZ doménám registrovaným u FORPSI – stačí používat naše DNS servery. DNSSEC službu si jednoduše aktivujete přímo v zákaznickém účtu, na kartě domény, kliknutím na odkaz "Zapnout DNSSEC".

Více info


v ceně služby

Webová vizitka k doméně

Webová vizitka je bezplatná doplňková služba k doméně – předpřipravená šablona v ceně služby pro umístění základních informací o vaší firmě, kontaktních údajů a vašeho loga. Vizitku můžete kdykoli jednoduše aktivovat, upravit či smazat ve svém zákaznickém účtu na kartě domény. Vizitku lze aktivovat pro jakoukoliv doménu s DNS servery FORPSI, pro niž neevidujeme webhostingové služby.

Více info


od 100 Kč/kus (121,00 Kč s DPH)

Upozornění na expiraci domény doporučeným dopisem nebo telefonem

Přejete si být upozorňováni na expiraci své domény doporučeným dopisem nebo telefonem? Stačí si aktivovat tuto doplňkovou službu a my vám 14 dní před expirací jakékoliv vaší domény zašleme doporučený dopis na vaši kontaktní adresu nebo vám zavoláme na uvedený telefon. Službu si můžete aktivovat ve svém zákaznickém účtu na kartě domény.